Spotkanie Blogerek w Bochni


W minioną sobotę popołudnie spędziłam w gronie miłych i sympatycznych istot w Bochni a wszystko dzięki Dominice i Iwonie ;) dzięki raz jeszcze, że mogłam się z Wami widzieć... Było to pierwsze Spotkanie Blogerek w tym uroczym mieście, które odbyło się w restauracji "Chleb i Sól". Restauracja niedawno gościła Magdę Gessler i oczywiście każda z nas zasmakowała pysznych ciabatt ...... ja skusiłam się na włoską...pyszota ;) 
Spotkanie odbyło się w bardzo kameralnym gronie (było nas 11) tak więc spokojnie każda z każdą pogadała;) Zdjęcia ze spotkania są wykonane przez Iwonę przez co nie ma Jej na żadnej fotce;( Strasznie żałuję, że nie udało nam się zrobić grupowej fotki ale tak jakoś zagadane byłyśmy, czas tak szybko płyną...... Po jakimś czasie część dziewczyn się rozeszła i tak fotki nie ma;( Następnym razem trzeba to zrobić od razu;) mam nadzieję, że będę juz od początku a nie jak teraz spóźniona;)

Po paru godz gadulstwa przeniosłyśmy się do lodziarni na malowniczy rynek w Bochni.... Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się miasto i mam nadzieję, że uda mi się w nim być jeszcze niejednokrotnie;)  
 
Spotkanie miało być bez giftów ale na miejscu okazało się, że Agnieszka przygotowała niespodzianki w przeuroczych torebeczkach od firmy Promoto-Promoto no i Dominika na koniec spotkania zaskoczyła wszystkich wręczając całą masę dobrodziejstw;) 
Ze Spotkania miałam wrócić z poczuciem świetnie spędzonego czasu w gronie fajnych osób i z pustymi rękoma a wróciłam z bonusem w postaci masy nowości kosmetycznych;)
Dziękuję raz jeszcze dziewczyny za tak mile spędzony czas;* Jak również wszystkim firmom, które postanowiły umilić nam spotkanie ;)

Miłego wieczoru;)

10 komentarzy:

 1. Fajne, pamiątkowe fotki :) Widać, że super kobitki się spotkały :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę jakie fajne spotkanie, a i miła niespodzianka w postaci tylu cudowności też się przyda ;)
  Widać, że czas minął Wam w przyjemnej atmosferze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne spotkanko tylko pozazdrościć...a i niespodzianki w postaci kosmetyków też Wam się na pewno przydadzą :-). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia, super kosmetyki :)

  http://for-every-season.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja dziękuję, miło było Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma nas na fotkach ;( ale i tak było super :* dziękuje i zapraszam do Bochni ponownie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wspomniałaś o przemiłym panie w lodziarni :-PP

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo sympatyczne spotkanie ;)
  owocnego testowania produktów

  OdpowiedzUsuń
 9. Choć mieszkam w Bochni to nigdy jeszcze nie byłam tam :) Jakoś te kuchenne rewolucje mnie nie przekonują ;P Gratuluję upominków i czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń