Witam;)
Ostatnio wykonałam sobie taki brązowy makijaż, który w rzeczywistości wyglądał dużo mocniej ale mój aparat tak go widział.... Na co dzień maluję tylko rzęsy ewentualnie robię kreski ( w lecie kolorowe;*), które są wg mnie już tak wymowne, że nic więcej dodawać nie muszę;) No ale od czasu do czasu mój makijaż jest bardziej wyrazisty;)
Do wykonania użyłam:
Górna powieka: cała ruchoma cień Charcoal Brown z MAC, w załamaniu Copperplate z MAC, zew. kącik 378 INGLOT i z paletki SLEEK Au Naturel mat. brąz Bark, środek powieki również ze Sleek-a cień Conker - brąz opalizujący na miedziano-bordowy kolor, wew. kącik pigment MAK Vanilla
Dolna powieka: całość cieniem Bark + na środku Conker i wew Vanilla
linia wodna żelowa kredka z AVON Cobalt
rzęsy podkręcone zalotką z MAC i tusz z The Balm Cheater (ostatnio moi dwaj ulubieńcy w makijażu oczu)
Brwi cień Copperplate z MAC
Na niektórych zdjęciach widać rozświetlacz i róż więc do konturowania obecnie używam blusher bronzer duo z AVON w kolorze Peach Glow - jest super, a jako rozświetlacz pyłek z MAC Vanilla;)
A Wy malujecie się na co dzień mocno czy raczej stawiacie na naturalny look?
ciao;*
E.
piękny :)
OdpowiedzUsuńlubie takie kolory w makijażu :)
dziękuje;)
UsuńPrezentuje się świetnie :)
OdpowiedzUsuńcieszę się, że Ci się podoba;*
UsuńAle gęste rzęsy! ;)) I makijaż ładny oczywiście ;>
OdpowiedzUsuńten tusz z The Balm jest rewelacyjny;* takie rzęsy dzięki niemu mam;)
UsuńBardzo fajnie ;D
OdpowiedzUsuńJa na co dzień maluję się tylko tuszem a od święta robię kreskę, czasem nawet kolorową :)
to tak jak ja;)
Usuńbardzo mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńbardzo się cieszę;)
Usuńoj, mój aparat też uwielbia "zjadać" kolory.
OdpowiedzUsuńciekawe połączenie brązu z niebieskim, nie wpadłabym na to :)
ja staram się linie wodną w kolorkach robić i fajnie to wygląda;)
UsuńLadnie:) ja na codzien lubie mocniejsze makijaze ,ale nie zawsze mam na nie czas,wiec czasem jeden cien rozswietlajacy plus kreska i mocniejsze tuszowanie musi wystarczyc ;) oczywiscie podklad, puder roz,bronzer ,rozswietlacz i akxent na usta obowiazkowo ;)
OdpowiedzUsuńja też te wszystkie kroki wykonuję;) ale w codziennym makijażu oczu zazwyczaj ograniczam się do tuszu...a w lecie szczególnie
UsuńNiebieska linia wodna najbardziej przyciąga uwagę. Ja nigdy nie mam odwagi na kolor i pozostawiam ją cielistą. Możesz powiedzieć jak to jest z kolorami na linii wodnej? Czarny optycznie pomniejsza, biały powiększa oko, a kolory?
OdpowiedzUsuńa kolorki podbijają tęczówkę;) wydobywają głębie koloru oczu;) musisz spróbować efekt jest fajny;)
UsuńO, dziękuję za odpowiedź. :) A co polecałabyś do brązowo-piwno-orzechowyh oczu? :) Chciałabym, żeby wydawały się bardziej brązowe.
OdpowiedzUsuńspróbuj ciemną zieleń bez drobinek albo turkus;) pięknie wyglądają obie;)
UsuńDziękuję :*
Usuńdaj znać jak będzie wyglądało w praktyce;)
UsuńJak ja chciałabym umieć malować tak ładnie powieki :( Niestety ta umiejętność wychodzi mi beznadziejnie :(
OdpowiedzUsuńmusisz dużo ćwiczyć i na pewno będzie dobrze;)
Usuńja na co dzień również maluję rzęsy i robi kreski :D a ten makijaż bardzo elegancki :D
OdpowiedzUsuńbrązy zawsze wyglądają elegancko;)
Usuńja ostatnio eyeliner uzywam tylko, ale zcsami zdarza sie tez przecieniowac oko cieniami , zwlaszcza na sobote jak mam do wykonania klientkom makijaze :). Makijaz ciekawy ale ten niebeiski malo widoczny... albo wina swiatla. Fajne przejscie kolorow.
OdpowiedzUsuńidealny. taki jak lubie:)
OdpowiedzUsuńmoncler jackets
OdpowiedzUsuńbape
curry 6 shoes
yeezys
air jordan 1
moncler
jordan shoes
kyrie irving shoes
adidsas yeezy
yeezy shoes
jordan 12
OdpowiedzUsuńgolden goose sneakers
lebron 18
goyard
curry shoes
yeezy 380
kd 12
supreme clothing
kd shoes
nike lebron 16