MATRICIUM - WIADOMOŚCI O PRODUKCIE

Witam;)

W dzisiejszym poście chciałam Wam przedstawić produkt jaki mam przyjemność testować dzięki uprzejmości pani Małgorzaty z firmy BIODERMA J a mowa o wyrobie  medycznym  MATRICIUM.

Właśnie rozpoczęłam trzeci tydzień z tym cudeńkiem więc niedługo ukarze się pełna recenzja a dziś będzie o tym co nam zapewnia Producent JWG OPISU PRODUCENTA UMIESZCZONEGO NA OPAKOWANIU:

MATRICIUM to sterylny wyrób medyczny – tworzy odpowiednie środowisko umożliwiające regenerację tkanek. Produkt wspomagający regenerację uszkodzonych tkanek skóry w przypadku powierzchniowych skaleczeń, które nie krwawią i nie wykazują wysięku, będących skutkiem zabiegów dermatologicznych i laserowych, złuszczania, dermabrazji, nacięć  i oparzeń pierwszego stopnia.

MATRICIUM ma działanie nawilżające, tworzy powłokę ochronną i chroni mikrośrodowisko skaleczenia, a w związku z tym przyczynia się do odnowy komórkowej i wspomaga proces naturalnej regeneracji tkanek skóry. Wskazany jest również do regeneracji skóry w miejscach podrażnionych spowodowanych przez takie czynniki fizyczne jak słońce, wiatr, zimno i zaburzenia hormonalne, które mogą wywoływać podrażnienie lub wysuszenie.
Preparat użytku zewnętrznego MATRICIUM zapewnia sterylne środowisko o działaniu nawilżającym i ochronnym, wspomagające proces regeneracji komórkowej skóry i przyczyniające się do tworzenia środowiska optymalnego dla procesu regeneracji skóry. Środowisko to złożone jest z elementów, które występują w stanie naturalnym w skórze. 

Te naturalne składniki to:

·         Aminokwasy,
·         Sole mineralne,
·         Witaminy,
·         Nukleotydy,
·         Kwas hialuronowy,
·         Peptydy,
·         Pierwiastki śladowe,
·         Węglowodany

MATRICIUM stworzone zostało 63 składników, które w naturalny sposób występują w skórze a których zaczyna brakować wraz z wiekiem, w wyniku narażenia skóry na niekorzystne warunki zewnętrzne, jak również zmian zachodzących wewnątrz skóry. 


SPOSÓB UŻYCIA:

Opakowanie zawiera 30ampułek po 1ml.

        ·   W zależności od potrzeb skóry można stosować  jeden lub dwa razy dziennie na idealnie oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

·         Należy stosować przez 30 dni.

·         Po MATRICIUM należy sięgać cztery razy w roku w okresach przesilenia.

·         Po zabiegach medycyny estetycznej należy stosować jedną ampułkę dwa razy dziennie do momentu widocznej poprawy skóry.


WAŻNE:

Ampułka po otwarciu musi zostać wykorzystana przez następne 12 godz. ( tak więc jeśli wieczorem zaaplikujemy o godz. 20 to reszta preparatu musi zostać zużyta do godzi 8 rano).


Mam nadzieję, że przekazane informacje zachęcą Was do spróbowania  lub chociaż bliższego zapoznania się z tym  rewelacyjnym preparatem J
Ja po przeszło dwu tygodniowej przygodzie jestem strasznie zachwycona J moja skóra, która jest odwodniona na policzkach jest bez absolutnie żadnych śladów suchych skórek, pięknie się wszystko wchłania w moją buzię, podkład dłużej się utrzymuje bez potrzeby nanoszenia poprawek J co jest mega osiągnięciem, a jestem dopiero troszkę poza połową opakowania …… pełna recenzja jeszcze w tym miesiącu  wówczas będzie dokładny opis  zauważonych zmian jakie zaszły  w trakcie stosowania J

Tym czasem zachęcam do zapoznania się z produktem J


Ciao:*

E. 

20 komentarzy:

 1. Brzmi interesująco, ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce...

  OdpowiedzUsuń
 2. również to testuję, jestem po 10 ampułkach dopiero, u mnie też super nawilżenie jest i brak suchych skórek! czekam na lepsze efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam, miałam! Matricium to świetny produkt!

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe,chetnie spojrze na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mialam dlatego przysiade do lektury;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie miałam tego produktu, ale kto wie....

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe te ampułki ;) Nie słyszałam o nich wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę go kupić mojej mamie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. cos nowego sama bym spróbowała:)

  OdpowiedzUsuń
 10. EHHH ....jak tma jeszcze nigdy nic nie dostałam - ale 2 razy wygrałam w konkursie :D

  OdpowiedzUsuń